Czaisz to! Czyli co?

Na początku wypadałoby się przywitać. Tak więc cześć! 🙂 Nazywam się Natalia Czaja i jestem autorką bloga Czaisz to!.

Skąd ta nazwa? Choć sama jestem Czaja, to miewam problem z ty, że “nie czaję”. Tobie mam zamiar w tym pomóc. Będzie to miejsce, w którym “zczaisz” o co chodzi w tym zakręconym świecie i co Ci tak naprawdę w duszy gra. Jako, że studiuję zarządzanie zasobami ludzkimi, a swoją przyszłość wiąże z coachingiem, to znajdziesz tu tematy dotyczące motywacji, organizacji, rozwoju osobistego. Mam nadzieję, że razem sprawimy, że będzie tętnić tu życie 🙂

Zanim dobrnęłam do miejsca, w którym jestem aktualnie minęło wiele czasu i różnych decyzji. Dziś wiem, że to wszystko miało mnie ukierunkować do tego co naprawdę chcę w życiu robić. Nie powiem, że wiem wszystko, bo to moje pierwsze kroki w dziedzinie. Jestem zdania, że “tylko głupiec twierdzi, że wszystko wie, a mądry uczy się całe życie”. Ale czy ktoś broni nam się rozwijać, pogłębiać wiedzę?

Postaram się publikować tu wartościowe treści, które rzeczywiście mogą pomóc Tobie w dążeniu do celów. Jeżeli jednak chcesz zobaczyć moje życie “od kuchni” (dosłownie) to zapraszam na mój Instagram.

Ściskam,
Nat

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *